1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Noworoczne Spotkanie Opłatkowe Samorządów Małopolski i Polski.

14 stycznia br. Prezydent Robert Choma uczestniczył w noworocznym spotkaniu opłatkowym samorządów Małopolski i Polski zorganizowanym już po raz 25 przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Jedności i mądrości w podejmowaniu decyzji życzono sobie najczęściej podczas składania życzeń. W spotkaniu licznie uczestniczyli samorządowcy oraz goście ze środowisk kultury, nauki i gospodarki. Uświetniły je kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu Bukowianie z Bukowiny Tatrzańskiej.

„Chodzi też o to, aby nie liczyć tylko na wójta, burmistrza, prezydenta czy radnych ale wspomagać ich własnymi licznymi inicjatywami” - powiedział w wypowiedzi dla Kroniki TVP Kraków Kazimierz Barczyk, przewodniczący SGiPM.”

14.01.2016 Kraków.jpeg

Relacja od 17:34 minuty

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl