13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wysokie miejsce UKS ORLIK PRZEMYŚL w Ogólnopolskim Turnieju piłki nożnej.

Wysokie III miejsce Drużyny UKS ORLIK PRZEMYŚL  w  Ogólnopolskim Turnieju piłki nożnej chłopców w kategorii młodzik ,,Glamet cup -Mielec 2016 ''w Mielcu, gdzie startowało 12 zespołów podzielonych na trzy grupy. Do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele. Po bardzo dobrej grze w grupie gdzie nasi chłopcy nie tracąc nawet punktu zajęli zdecydowanie pierwsze miejsce dający im awans do trójki finalistów (zwycięskich ekip poszczególnych grup).

Wyniki meczów grupowych :

Dunajec N. Sącz  0:1 UKS Orlik Przemyśl,

Unia Tarnów 0:2 UKS Orlik Przemyśl,

Stal Stalowa Wola 0:1 UKS Orlik Przemyśl.

W  finale nie przegraliśmy żadnego meczy i o zwycięstwie zadecydował bilans bramkowy (strzelone i stracone bramki we wszystkich spotkaniach). Wyniki meczów :

TAP Tarnów 1:1 UKS Orlik Przemyśl;

AP Mielec 0:0 UKS Orlik Przemyśl.

tarnów2.jpeg

tarnów.jpeg

Przemyska drużyna zagrała naprawę bardzo dobry turniej i pokazała że może rywalizować jak równy z równym z każdym w tej kategorii wiekowej w Polsce! Można jeszcze dodać że nasz Bramkarz Kacper Soroń został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju ( puszczając tylko jedną bramkę w całym turnieju). Podziękowania należą się przede wszystkim chłopcom za walkę, zaangażowanie i determinację. Również trenerom, rodzicom, działaczom a w szczególności trenerowi Kamilowi Makarze którego motywacja przy bocznej linii boiska dawała chłopakom dodatkowego"kopa"do walki. 

Henryk Łaskarzewski
 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 14-01-2016 15:40