11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na XXI Mistrzostwa Polski "Family Cup" 2016.

Już 21 lat z rzędu startują Mistrzostwa Polski w narciarstwie i snowboardzie Family Cup dla Amatorów! To największa w Polsce impreza dla amatorów, z eliminacjami regionalnym w całej Polsce i wielkim finałem, który odbędzie się w Kluszkowcach. Zapraszamy wszystkich pasjonatów "białego szaleństwa", nie ważne czy dwu-, czy jedno-deskowego na stok narciarski w Przemyślu, gdzie odbędą się podkarpackie eliminacje tych zawodów.

mis-logo1_300dpi.jpeg Oczywiście jak to bywa w tradycji naszych zawodów, do startów zachęcamy całe rodziny jak i indy­widualnych narciarzy. Oprócz sprzętu i uśmiechu, zabierzcie ze sobą znajomych, rodzinę i przyjaciół – gwa­rantujemy dobrą zabawą dla wszystkich - zarówno uczestnikom jak i kibicom. Dzięki umowie z Polskim Związkiem Narciarskim zawody posiadają oficjalny status Mistrzostw Polski Amatorów, a zwycięzca finału otrzymuje koszulkę Mistrza Polski Amatorów w swojej kategorii wiekowej.

I nie zapomnijcie o nagrodach - ich przewidywana pula na każdą imprezę wynosi ok. 4 000 zł!  Przypominamy, że losowanie nagród rzeczowych (m.in. urządzenia firmy Karcher, odzież sportowa, smary narciarskie, ręka­wiczki, czapki, bielizna termoaktywna, plecaki, sprzęt turystyczny) odbywa się wśród wszystkich uczestników zawodów, niezależnie od zajętego miejsca. Specjalną nagrodę staramy się też rozlosować wśród wszystkich drużyn startujących w klasyfikacji rodzinnej.  Dla pierwszych 6 miejsc w każdej kategorii wiekowej gwarantowane są nagrody sportowe (puchary i dyplomy).

Do zobaczenia na przemyskim stoku.

Robert Kazimir

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

Komunikat organizacyjny:

Data: 23 stycznia /sobota/ 2016 roku

Godzina: wydawanie nr startowych od godz. 9.30

Start pierwszego zawodnika godz. 10.30

Kolejność startów: narty, snowboard – szczegółowa kolejność zostanie podana w dniu zawodów.

Opłata wpisowa: 25,00 zł/osoba + żwirek dla kota – przeznaczony dla /jeśli ktoś może / Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach

Zapisy: formularz na stronie www.familycup.pl lub email na adres: z podaniem imienia i nazwiska, roku urodzenia, telefonu, miejscowości zamieszkania, ewentualnie telefonicznie 016 675 50 49.

Osoba odpowiedzialna za organizację: Robert Kazimir Tel 667 942 505

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 08-01-2016 14:21