7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

wosp.jpeg

Uwaga! W związku z organizacją 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nastąpi tymczasowa zmiana w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na liniach nr 01, 02, 4 i 8.

Prezydent Miasta Przemyśla  informuje, że w dniu 10 stycznia 2016 r. w godzinach od 10.00 do 21.00 planowane jest zamknięcie ul. Sanowej oraz tymczasowe przeniesienie przystanku Sanowa-Galeria na ulicę Kopernika.

Wobec powyższego autobusy linii nr 01, 02, 4 i 8 kursować będą z pominięciem przystanków Sanowa-Galeria i Rzeźnicza-Krucza. Wymienione autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku przy ulicy Kopernika.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl