7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs „Maluch – edycja 2016”

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Konkursu Maluch – edycja 2016, istnieje możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez niepubliczne podmioty prowadzące żłobki i kluby dziecięce.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie http://rzeszow.uw.gov.pl/ oraz na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej poświęconej żłobkom http://www.zlobki.mpips.gov.pl, a także głównej stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej http://www.mpips.gov.pl.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl