19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

STANOWISKO RADY OSIEDLA NR 1 w SPRAWIE ARTYKUŁÓW PRASOWYCH DOTYCZĄCYCH REMONTU UL. CHOPINA.

     W związku z artykułami prasowymi które opisują sprawę remontu ul. Chopina w Przemyślu Rada Osiedla Nr 1 Stare Miasto wyraziła swoje stanowisko odnosząc się do treści wspomnianych artykułów.

     W liście skierowanym do redakcji czytamy: „Użytkownicy i mieszkańcy ulic Matejki i Chopina, a także turyści, zwykli przechodnie i spacerowicze często interweniowali u odpowiedzialnych za stan dróg w mieście władz oraz jednostkach samorządowych, w tym w Radzie Osiedla nr.1 „Stare Miasto” skarżąc się na dramatycznie fatalny stan nawierzchni jezdni oraz chodnika ulicy Chopina. Z głębokim zdziwieniem przyjmujemy treść podobnych prasowych enuncjacji, uważamy bowiem, że są one bezzasadne, napastliwe, a co najważniejsze nieprawdziwe”.
     Poza tym mieszkańcy ul. Chopina oraz ulic przyległych wyrazili swoją wdzięczność za dokonanie remontu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl