1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRZEMYŚL OKIEM ELŻBIETY DZIKOWSKIEJ

Zapraszamy do obejrzenia dzisiaj (30 listopada) o godzinie 18.40 w Regionalnej „Trójce” filmu „Przemyśl – Brama Europy” zrealizowanego przez znaną podróżniczkę Elżbietę Dzikowską.

         Pani Elżbieta Dzikowska znana z licznych programów podróżniczych gościła w Przemyślu w lipcu bieżącego roku. W filmie obok naszego miasta znalazły się oczywiście także atrakcje pobliskich miejscowości: Krasiczyna, Bolestraszyc i Kalwarii Pacławskiej. Przypomnijmy, że nie tak dawno ukazała się także książka promująca poszczególne regiony Polski „Groch i kapusta czyli podróże po Polsce”, gdzie również w interesujący sposób Elżbieta Dzikowska opisuje nasze miasto i Ziemię Przemyską.

 

 

 

Witold Wołczyk

 

Kancelaria

 

Prezydenta Miasta

 

Opublikował:  | Data publikacji: 30-11-2005 11:33
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl