3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SPOTKANIE Z KONSULEM GENERALNYM FRANCJI

22 listopada br. gościem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy była Konsul Generalny Francji w Krakowie Sylvie de Burchard. Pani Konsul zachwyciła się naszym miastem, które odwiedza nie po raz pierwszy: jej poprzednia wizyta miała jednak miejsce 30 lat temu.
Pani Sylvie de Burchard w porównaniu ze swoją poprzednią wizytą zauważyła wiele zmian na lepsze. Sama wystąpiła do Prezydenta Miasta z konkretną propozycją: znalezienia dla Przemyśla partnerskiego miasta we Francji. Współpracę z naszym miastem widzi także w nawiązaniu kontaktów na poziomie szkół i młodzieży polskiej i francuskiej.

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria

Prezydenta Miasta

 

 

Opublikował:  | Data publikacji: 23-11-2005 14:02
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:48
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl