10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Festyn Świąteczny z Geofizyką i PGNiG.

W ostatnią sobotę 12 grudnia Geofizyka Kraków S.A. wraz z PGNiG S.A. zorganizowała Festyn Świąteczny dla mieszkańców Przemyśla. Celem imprezy było przybliżenie lokalnym mieszkańcom tematyki związanej z poszukiwaniem złóż węglowodorów, w kontekście planowanego zdjęcia sejsmicznego 3D.

Główną atrakcją wydarzenia był wibrator Thomas, który zawitał na Przemyskim Rynku. Popularnością cieszył się również konkurs geofizyczny oraz warsztaty malowania ozdób choinkowych zorganizowane dla dzieci. Świątecznego nastroju dodawał św. Mikołaj, który chętnie pozował do zdjęć i obdarowywał mieszkańców miasta słodkimi upominkami. Pomimo niesprzyjającej pogody atmosfera na Przemyskim Rynku była niezwykle ciepła i radosna, mieszkańcy licznie uczestniczyli w wydarzeniu a pracownicy Geofizyki Kraków i PGNiG chętnie odpowiadali na trudne pytania i udzielali szczegółowych wyjaśnień dotyczących planowanych badań sejsmicznych.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl