22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

REKORDOWA LICZBA ODWIEDZIN MIEJSKIEGO SERWISU INFORMACYJNEGO

    Miejski Serwis Informacyjny istnieje od września br. i od tego czasu obserwowany jest wzrost zainteresowania serwisem. Strona redagowana i aktualizowana jest przez pracowników Kancelarii Prezydenta Miasta. Wzrost odwiedzin jest bardzo znaczny i z dnia na dzień przybywa nam odwiedzających. Dokładamy wszelkich starań, aby serwis był jak najczęściej aktualizowany, a to z kolei przyczynia się do wzrostu liczby odwiedzających.

   We wrześniu br. odwiedziło nas 12 877 osób miesiąc później odnotowaliśmy wzrost odwiedzin do liczby 21 723 wejść. W obecnym miesiącu jest już ponad 30 tys. wejść przy rekordowej liczbie z dnia 21 listopada 4113 osób.
   Dla uatrakcyjnienia serwisu i ułatwienia do niego dostępu od 2 tygodni funkcjonuje lista subskrypcyjna, dzięki której każda chętna osoba ma możliwość otrzymywania skrótu najnowszych informacji na swoją skrzynkę e-mail. To działanie spotkało się również z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników serwisu. Przez okres około 2 tygodni do listy dopisało się ponad 100 osób.
   Pragniemy podziękować wszystkim odwiedzającym Miejski Serwis Informacyjny, zapewniamy że będziemy dokładać wszelkich starań, aby był on aktualizowany jak najczęściej.

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl