1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mikołajkowa sztafeta pływacka. Szlachetna paczka.

6 grudnia także krytą pływalnię w Przemyślu odwiedził Święty Mikołaj. Klub Pływacki „ORKA” Przemyśl zorganizował z tej okazji sztafetę pływacką, w której udział wzięło dwieście osób. Każdy zawodnik niezależnie od płci i wieku zmierzył się z dystansem 50 metrów. Uczestnicy właczyli się także w akcję pomocy potrzebującej rodzinie w ramach finału akcji „Szlachetna Paczka”.

Wolontariusze z Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu czuwali nad prawidłowym przebiegiem sztafety. Święty Mikołaj kibicował zawodnikom, wszyscy otrzymali Certyfikat Grzecznego Pływaka z podanym międzyczasem uzyskanym podczas startu w sztafecie oraz paczkę z upominkami. Sukcesem zakończył się finał szlachetnej paczki, udało się spakować prezenty dla potrzebującej rodziny za kwotę ok. 4600 złotych.

Mikołajkowa_sztafeta_pływacka.jpeg

Dziękujemy nauczycielom oraz uczniom ZSEiO w Przemyślu. Trenerom, rodzicom oraz pływakom Klubu Pływackiego „ORKA” Przemyśl. Firmie Hensfort/REM II Sp. z o.o. Firmie P.P.H.U „Stylinart” Sp. z o.o.  oraz Sire.pl. Dzięki darczyńcom rodzina otrzymała między innymi meble, żywność, środki czystości, antyalergiczną kołdrę, koc, pościel, pomoce szkolne, książki, brakujące postaci bohaterów jednej z bajek dla dziecka chorego na mukowiscydozę. Marzeniem chłopaka jest pojechać do zoo, jeden z darczyńców obiecał to marzenie spełnić, jak tylko zdrowie chłopca na to pozwoli. Zawodnicy obiecali Mikołajowi, że za rok poprawią swoje rekordy życiowe a organizatorzy chętnie przygotują kolejne paczki dla potrzebujących.

www.orka.przemysl.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl