8.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Likwidacja Stowarzyszenia Twórczych Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego

OBWIESZCZENIE

Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie uchwały nr 5/2015 Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Twórczych Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego w Przemyślu z dnia 22 czerwca 2015 roku w sprawie postawienia Stowarzyszenia w stan likwidacji i jego rozwiązania oraz na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego w Rzeszowie XII, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 29 października 2015 r., sygn. akt RZ.XII Ns Rej. KRS 13304/15/143, wszczęta została likwidacja Stowarzyszenia Twórczych Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego w likwidacji z siedzibą w Przemyślu przy ul. Bartosza Głowackiego 17.

Likwidatorami Stowarzyszenia zostały: Anna Król i Barbara Maria Węgrzyn.

Likwidatorzy wzywają do składania ewentualnych roszczeń w stosunku do Stowarzyszenia w terminie miesiąca od dnia ukazania się niniejszego obwieszczenia na następujący adres do korespondencji: ul. Mickiewicza 2, 37-710 Żurawica.


LIKWIDATOR     LIKWIDATOR

Anna Król           Barbara Maria Węgrzyn

 

PDFObwieszczenie.pdf
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl