10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kampania Edukacyjna „Dzieciaki w Biznesie”

W Szkole Podstawowej nr 11 w Przemyślu dobiegła końca realizacja zajęć w ramach Kampanii Edukacyjnej „Dzieciaki w Biznesie” – edycja IV. Uczniowie wzięli udział w trzech niezwykłych spotkaniach ze studentami Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej, z Państwem: Dominiką, Pauliną, Joanną i Patrykiem. Studenci zapoznali uczniów z tematyką obrotu bezgotówkowego, tajnikami budżetu domowego, a także poprzez zabawy i konkursy starali się rozbudzić w nich oszczędność oraz przedsiębiorczość.


Studenci wyłonili 4 uczniów tj. Martynę Masiak, Katarzynę Dąbek, Michała Fudali i Damiana Szewczyka. Uczniowie ci reprezentowali szkołę podczas Wielkiego Finału, który  odbył  się 27 listopada 2015 r. na Politechnice Rzeszowskiej. Nasza drużyna zdobyła główną nagrodę po prezentacji gry edukacyjnej o tematyce ekonomicznej „ Postaw na pieniądz” –   gra zostanie wydana, a sponsorem będzie Narodowy Bank Polski.

Uczniowie uczestniczyli również w zajęciach w ramach Dni Otwartych NBP w Rzeszowie. Udział w projekcie był wspaniałą, niezapomnianą przygodą, która na długo pozostanie w pamięci uczniów.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl