12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KOLEJNE AUTOBUSY Z PADERBORN

10 listopada br. o godzinie 11.00 na przemyskim Rynku odbędzie się oficjalne przekazanie do eksploatacji 4 autobusów zakupionych przez Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w partnerskim mieście Przemyśla – Paderborn.

To kolejny zakup MZK, który udało się zrealizować dzięki przychylności Burmistrza Paderborn oraz jego współpracy z Prezydentem Miasta Przemyśla Robertem Chomą.

Autobusy to 2 pojazdy marki Mercedes i 2 marki MAN. Autobusy mają obniżone progi, dzięki czemu ułatwione jest wsiadanie do nich. Wkrótce po oficjalnym i symbolicznym przekazaniu ich na potrzeby MZK zostaną wprowadzone do eksploatacji.

Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta

 

Opublikował:  | Data publikacji: 08-11-2005 16:09
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:48
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl