4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SPOTKANIE ZE SŁUŻBAMI CELNYMI UKRAINY I POLSKI

    W dniu 4 listopada br. gośćmi Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy byli: nowo mianowany Przewodniczący Państwowej Służby Celnej Ukrainy Aleksander Jegorow oraz jego polski odpowiednik – Szef Służby Celnej – Wiesław Czyżowicz.

    Spotkanie, oprócz okazji do zapoznania się z nowym szefem służb celnych Ukrainy, poświęcone było jego zapoznaniu się z najważniejszymi problemami występującymi na granicy z naszym wschodnim sąsiadem. Powróciła wielokrotnie już sygnalizowana sprawa przedłużonego oczekiwania na przekroczenie granicy na wspólnych przejściach i sposobów na rozwiązanie tego problemu. Omawiano także plany utworzenia przejścia w Malhowicach – Niżankowicach. Obydwaj Szefowie służb celnych wraz z Prezydentem Robertem Chomą udali się następnie na przejście graniczne w Medyce.

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria

Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 04-11-2005 15:33
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:48
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl