2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogłoszono otwarty konkurs ofert na zadania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

Prezydent Miasta Przemyśla ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2016 roku zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na zadanie pn.: Upowszechnianie kultury fizycznej poprzez organizację imprez sportowo-rekreacyjnych.

Oferty należy składać w Urzędzie Miejskim w Przemyślu ul. Rynek 1, Kancelaria Ogólna w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 grudnia 2015 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Promocji, Sportu, Turystyki i Kultury, Rynek 20 pokój nr 17, tel. 16 675 20 50 i 16 675 21 05.

Szczegółowe informacje w załączeniu.

 

PDF  Zarządzenie Nr 497/2015 Prezydent Miasta Przemyśla z dnia 8 grudnia 2015 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2016 roku zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
 

DOCwzór_oferty_.doc 
DOCwzor_sprawozdania_POZYTEK_PUBLICZNY.doc
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl