10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

40 lat Oddziału PTSM w Przemyślu.

Oddział Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Przemyślu obchodzi jubileusz 40 – lecia. Z tej okazji Prezes Oddziału Marian Dzimira oraz Kierownik Schroniska Młodzieżowego w Przemyślu Sławomir Jakubiec złożyli wizytę Prezydentowi Miasta i wręczyli pamiątkowe medale upamiętniające rocznicę Prezydentowi, jego zastępcom oraz Sekretarzowi Miasta.

Prezydent Robert Choma złożył przedstawicielom PTSM gratulacje i życzenia. Jak podkreślał Prezes Marian Dzimira jubileusz daje możliwość przypomnienia zasłużonych działaczy Oddziału PTSM w Przemyślu i uhonorowania wszystkich, którzy kreowali przez te lata jego wizerunek. Także młodzież zrzeszona w Oddziale PTSM w Przemyślu w sposób bardzo emocjonalny, wpisuje się w Jubileusz poprzez poznawanie skarbów kulturowych i przyrodniczych kraju ojczystego, pielęgnowanie tożsamości narodowych i kulturowych oraz aktywność fizyczną podczas wędrówek po szlakach turystycznych.

PTSM_s_2.jpeg

PTSM_s_3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl