4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

NOWOŚCI MIEJSKIEGO SERWISU INFORMACYJNEGO NA TWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL

 Od dziś każdy może otrzymywać skrót najnowszych informacji, które pojawiają się w Miejskim Serwisie Informacyjnym. Warunkiem otrzymywania jest rejestracja Państwa adresu e-mail w bazie danych MSI.

    Aby dopisać się do listy osób chętnych do otrzymywania wiadomości z Miejskiego Serwisu Informacyjnego prosimy o dopisanie Państwa adresu e-mail na stronie głównej Miejskiego Serwisu Informacyjnego i zatwierdzenie przyciskiem „SUBSKRYBUJ”. Następnie na podany przez Państwa adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z prośba o potwierdzenie rejestracji. W przypadku rezygnacji prosimy o przesłanie wiadomości na adres wiadomości w temacie wpisując „REZYGNUJĘ”.
    Dziękujemy wszystkim, którzy dopiszą się do listy subskrybentów informacji z Miejskiego Serwisu Informacyjnego Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 02-11-2005 08:12
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:48
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl