1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KARETKA - DAR Z PADERBORN PRZYGOTOWANA DO UŻYTKOWANIA

Karetka, która została przekazana w darze przez władze Partnerskiego Miasta Paderborn na rzecz Kolumny Transportu Sanitarnego Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu już wkrótce zostanie włączona do ruchu.
 

Przypomnijmy że przekazanie karetki było możliwe dzięki staraniom Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy. W dniu 5 września br. doszło do oficjalnego przekazania pojazdu przez przedstawicieli Partnerskiego Miasta Paderborn. Karetka marki Volkswagen T4 po przyjeździe z Niemiec musiała przejść weryfikację techniczną, tak aby spełniała wymogi prawne i techniczne i mogła zostać dopuszczona do ruchu w naszym kraju. Jednym z wymogów prawnych jest kolorystyka, która musiała być zmieniona ponieważ nie odpowiada polskim normom. Ponadto w pojeździe zainstalowane zostały niezbędne urządzenia ratownicze.
 Dar znacznie przyczyni się do poprawy sprawności pracy bardzo wyeksploatowanego taboru szpitala.

 

 

 

 


 

 

 

  

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 26-10-2005 12:26
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:48
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl