8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mikołaj w podziemiach.

Komunikat dla dzieci

W związku z dużym tłokiem na niebie św. Mikołaj w tym roku przybędzie do dzieci podziemnymi przejściami i tunelami. Elfy opracowały zaklęcie, które umożliwiło rozsunięcie się skał i powstały wygodne korytarze. Zwiększyło to prędkość sań św Mikołaja, dzięki czemu przybędzie on do Przemyśla już 5 grudnia, w sobotę, o godz. 11.00. Wyjdzie na powierzchnię z dolnej piwnicy w Przemyskich Podziemiach. Po spotkaniu się z dziećmi ruszy w dalszą podziemną podróż.

Komunikat dla rodziców

Program: bajka „Niedźwiadki z Przemyśla”, nauka wierszyka, przybycie św. Mikołaja z podziemi, spotkanie z dziećmi, pożegnanie Mikołaja, przejście kolektorem sanitarnym. Zapisy, rezerwacja miejsc  i przekazanie paczek do 4 grudnia w godzinach otwarcia Przemyskich Podziemi (10-15.00). Wstęp na imprezę 4 zł/dorośli, 2 zł/dzieci. Ilość miejsc ograniczona.

Mikolaj_PODZIEMIA_PLAKAT.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl