7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na spotkanie z organizacjami pozarządowymi

Prezydent Miasta Przemyśla oraz Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego zapraszają w dniu 16 grudnia 2015 r., środa, o godz. 14.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, I piętro, na spotkanie z organizacjami pozarządowymi.

W programie spotkania:  prezentacja Programu Współpracy Gminy Miejskiej Przemyśl z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016; podsumowanie prac Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji; informacja nt. partnerstwa na rzecz integracji i rozwoju Miasta Przemyśla; aktualne możliwości pozyskiwania środków na działalność organizacji; zmiany w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz ustawie Prawo o stowarzyszeniach.

W trakcie spotkania przedstawiona zostanie propozycja zorganizowania wspólnego opłatka dla organizacji pozarządowych.

Zapraszamy

 

PDFProgram spotkania 2015.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl