4.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Konkurs kolęd i pastorałek dla dzieci i młodzieży.

Rok 2016 to dla całej Wspólnoty parafii św. Stanisława bpa w Przemyślu - Lipowicy Jubileusz 30 lecia powstania parafii.  Ponieważ od wielu lat swoją posługę pełnią w niej Salezjanie, postanowiliśmy z okazji Jubileuszu zaproponować dzieciom i młodzieży możliwość prezentacji swoich muzycznych talentów. Bardzo dobrym czasem na to jest okres Bożego Narodzenia i śpiew kolęd oraz pastorałek.

Zapraszamy więc na  drugą edycję Konkursu Kolęd i Pastorałek "Bosko kolędować Jezusowi" W ubiegłym roku cieszył się on dużym zainteresowaniem,  więc zachęcamy wszystkich do zapoznania się z regulaminem konkursu i z odwagą przystąpienie do prezentacji swoich talentów muzycznych. Nagrody czekają !!!

Szczegółowe informacje na stronie www.lipowica-przemysl.pl lub pod numerem telefonu 604-539-202. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam i życzę udanych występów.

ks.Marek Ledwożyw sdb - proboszcz.

plakat_2016.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl