2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs "Potrzebni sąsiedzi"

Masz sąsiada, który pomaga innym?
Znasz sąsiadkę, na którą można liczyć w razie potrzeby?
Mieszkasz obok osób, które angażują się w pomoc sąsiedzką?
A może sam opiekujesz się starszym sąsiadem z najbliższej okolicy?

Zgłoś ich do pierwszej edycji plebiscytu „Potrzebni sąsiedzi”, organizowanego przez Instytut Spraw Publicznych i Pocztę Polską SA przy wsparciu Rzecznika Praw Obywatelskich, Federacji Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz radia TOK FM.

Celem konkursu „Potrzebni sąsiedzi” jest wyłonienie osób zaangażowanych w samopomoc sąsiedzką na rzecz seniorów mieszkających na tym samym osiedlu, w tym samym bloku bądź w tej samej miejscowości. Jest to inicjatywa, w której organizatorzy pragną opowiedzieć o wyjątkowych wrażliwcach - aktywnych ludziach, którzy na co dzień pielęgnują więzi sąsiedzkie i mogą się pochwalić konkretnymi działaniami na rzecz innych.

Konkurs jest skierowany zarówno do osób indywidualnych, jak i do lokalnych społeczności. Odwiedź stronę www.potrzebnisasiedzi.pl i zgłoś siebie lub sąsiadów do pierwszej edycji konkursu „Potrzebni sąsiedzi” – inicjatywy, w której zostaną wyróżnione i nagrodzone osoby pomagające swoim starszym, często samotnym, sąsiadom.

Zgłoszenia kandydatek i kandydatów należy przesyłać do 6 grudnia 2015 roku.

Harmonogram konkursu i regulamin: www.potrzebnisasiedzi.pl.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl