-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkolenie nt. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych.

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu zaprasza na nieodpłatne szkolenie nt. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, które odbędzie się w pierwszym tygodniu grudnia br. w Przemyślu.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z wyższym wykształceniem pedagogicznym, które zamierzają realizować zadania publiczne wspierane przez Gminę Miejską Przemyśl,  w ramach gminnego programu przeciwdziałania uzależnieniom.

Osoby zainteresowane mogą zgłosić swój udział telefonicznie  tel. 16 675 21 05 lub elektronicznie: rekreacja@um.przemysl.pl w terminie do 27 listopada 2015 r.  Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie odbędzie się w dniu 7 grudnia w godzinach 9:00-15:00

Miejsce szkolenia: Urząd Miejski w Przemyślu,  Rynek 1   - I piętro  p. nr 19  tzw. mała sala.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl