-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Targi edukacyjne w II LO.

19 listopada br. w II Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu odbyło się Podkarpackie Spotkanie Edukacyjne pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Ta impreza każdego roku przyciąga setki uczniów, dyrektorów, przedstawicieli samorządu i pedagogów.

EDUKACJA to idealne miejsce dla każdego absolwenta, który stoi przed wyborem dalszego toku kształcenia. Na licznych punktach prezentacyjnych wszyscy mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania z dziedziny przyszłości dalszego szkolnictwa i wyboru dla siebie odpowiedniego profilu nauki.  Jest to idealny czas na to, aby dokonać jeszcze w tym miesiącu (listopadzie) korekt dotyczących wyboru zdawanego przedmiotu na maturze, który będzie potrzebny do tego, aby dostać się na wymarzony kierunek studiów. 

 

 

W tegorocznym spotkaniu prezentowana była bogata oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych i wyższych z prawie z całej Polski. To właśnie dlatego co roku liczba zwiedzających systematycznie rośnie.

 

tekst: Dariusz Łapa Sekretarz Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl