0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRACE ADAPTACYJNE W BUDYNKU OŚRODKA DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ PRZY UL. WAYGARTA 1

    W związku z koniecznością zmiany siedziby Grodzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Urzędu Miejskiego w Przemyślu z dotychczasowej przy ul.Waygarta 8 zostanie przeniesiony do do budynku przy ul.Waygarta 1. W chwili obecnej dobiegają końca prace adaptacyjne pomieszczeń parteru wspomnianego zabytkowego budynku.

     Od dnia 10 października br. zlokalizowany zostanie tam Grodzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Prowadzone prace polegały na wymianie stropów, posadzek, stolarki okiennej i drzwiowej, instalacji elektrycznych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Parter budynku zostanie wyposażony w instalacje alarmowe, przeciwpożarowe oraz komputerowe. Wykonanie tak dużego zakresu robót było możliwe dzięki współfinansowaniu inwestycji z dotacji Centralnego Funduszu Gospodarki Zasobem Geodezyjnym i Kartograficznym w wysokości 129 tys. zł.

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl