10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent Miasta wyróżniony.

19 listopada w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia Odznak Honorowych za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Wśród wyróżnionych podkarpackich samorządowców znaleźli się Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, a także Starosta Przemyski Jan Pączek.

 

 

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego została ustanowiona w czerwcu 2015 r. Wyróżnienie nadawane jest za szczególne osiągnięcia w pracy na rzecz samorządu, za udział w pracach legislacyjnych, związanych z wprowadzaniem i reformowaniem samorządu terytorialnego w administracji polskiej i organizacjach międzynarodowych, czy też za pracę naukową, badawczą i dydaktyczną dotyczącą samorządu. Odznakę nadał Minister Administracji i Cyfryzacji.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl