20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SZKOLENIA NA TEMAT POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH DLA PRZEMYSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

    Trener Regionalny funduszy europejskich NCK, Urząd Miejski w Przemyślu oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki zapraszają przedstawicieli przemyskich organizacji pozarządowych do uczestnictwa w cyklu szkoleń „Miasto Przemyśl w europejskiej przestrzeni kulturowej”.

   W ramach programu odbędą się szkolenia na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Podczas spotkań prowadzonych przez Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich w ramach akcji „Przejrzysta Polska” została wyłoniona grupa 26 organizacji pozarządowych, które wezmą udział w programie, lista ta nie została jeszcze zamknięta.
   
Pierwsze szkolenie odbędzie się w pierwszej połowie października. W celu zakwalifikowania się na szkolenia należy wypełnić zamieszczoną poniżej ankietę oraz przesłać ją na adres internetowy .

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

DOT"ankieta"

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl