5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na „Tydzień Przedsiębiorcy”

Uprzejmie informujemy, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych w dniach 23-27 listopada 2015 r. organizuje na terenie całego kraju kampanię społeczną pt. „Tydzień Przedsiębiorcy”. Przedsięwzięcie będzie skierowane zarówno do osób planujących rozpoczęcie prowadzenia pozarolniczej działalności, czyli dla potencjalnych i nowych płatników jak również dla obecnych płatników. Hasłem przewodnim tegorocznego przedsięwzięcia jest „ZUS dla Biznesu

Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie informacyjnej jaką przygotował Oddział w Rzeszowie (seminaria, porady ekspertów oraz materiały informacyjne), przedsiębiorcy będą mogli uzyskać w jednym miejscu w przyjaznych warunkach wszelkie informacje, którymi są zainteresowani w kontekście prowadzonej przez siebie pozarolniczej działalności.

W ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy” zaproszone są do współpracy między innymi Urzędy Pracy, Urzędy Miast/Gmin oraz Urzędy Skarbowe, a zatem to także okazja do uzyskania informacji o kwestiach związanych z prawem podatkowym czy też formach wsparcia przedsiębiorców.

Tegoroczna akcja wzbudzi zainteresowanie wśród przedsiębiorców - płatników składek, którzy prowadzą pozarolniczą działalność lub zamierzają ją rozpocząć i chcą zasięgnąć specjalistycznych porad. Jednym z wielu elementów składających się na bardzo bogatą ofertę informacyjną w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy” będzie również możliwość założenia profilu zaufanego w tym Profilu Usług Elektronicznych, dzięki któremu płatnicy składek ubezpieczeniowych mogą załatwić praktycznie wszystkie formalności bez wychodzenia z domu.

W związku z powyższym zapraszamy do placówek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych celem skorzystania z oferty jaka została przygotowana w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy.

Zgłoszenia potwierdzające uczestnictwo prosimy kierować: Inspektorat w Przemyślu Edyta Matwiej - Tel. 16 6704994 wew. 333 lub na adres poczty elektronicznej edvta.matwiei@zus.pl.

XLSHarmonogram Seminariów.xls (49,50KB)

XLSHarmonogram Wizyt Ekspertów.xls (39,00KB)

 

Opublikował:  | Data publikacji: 18-11-2015 13:01
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 20-11-2015 16:11