5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

NOWE TERENY REKREACYJNE

    Na wniosek Rady Osiedla „Rogozińskiego” Wydział Edukacji i Sportu przystąpił do prac zmierzających do utworzenia terenów rekreacyjnych na brzegu Sanu w pobliżu Mostu im. R. Siwca.

    W tym roku przeznaczono 15 tys. zł na przygotowanie terenu długości ok. 150 metrów od Mostu im. R. Siwca do granic działki Schroniska Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta. Po niwelacji i wysianiu trawy znajdą się tam dwa boiska do piłki nożnej i jedno do piłki siatkowej, które będą czynne już w następnym roku. Z boisk będzie korzystać też młodzież trenująca w klubie KS „Czuwaj”.
    Przypomnijmy, że od tego miejsca rozpoczynać się będzie także druga część trasy rowerowej biegnącej nad brzegiem Sanu, która będzie się ciągnąc wzdłuż znajdujących się tam ogrodów działkowych, aż do ul. Buszkowickiej. Realizacja trasy jest przewidziana również w roku 2006.

WITOLD WOŁCZYK
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl