3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Z WIZYTĄ W CZESKICH BUDZIEJOWICACH

W ubiegłym tygodniu Prezydent Przemyśla Robert Choma wraz z Naczelnikiem Wydziału Kultury Promocji i Współpracy Janem Jaroszem gościł w Czeskich Budziejowicach. W programie pobytu znalazło się między innymi spotkanie z władzami Budziejowic.

Podczas rozmów poruszano tematy związane z organizacją imprez kulturalnych, gdzie zaproszono do uczestnictwa między innymi w Jarmarku Turystycznym, Manewrach Szwejkowskich, czy też do uczestnictwa w Wincentiadzie. Ponadto rozmawiano o polityce społecznej i edukacji. Obydwie strony spotkania zainteresowane są współpraca na wspomnianych płaszczyznach.


Jednym z punktów programu było spotkanie z przedstawicielami Uniwersytetu Południowych Czech.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 15-09-2005 14:13
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:48
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl