2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gratulacje dla nowego Marszałka Sejmu RP.

Na wczorajszym (12 listopada) pierwszym posiedzeniu Sejmu RP VIII kadencji funkcję Marszałka posłowie powierzyli Markowi Kuchcińskiemu, Posłowi Ziemi Przemyskiej. Serdecznie gratuluję Panu Posłowi tego wyboru, który jest wyrazem zaufania koleżanek i kolegów z sejmowych ław, ale także potwierdzeniem szacunku dla jego dotychczasowego dorobku, jako parlamentarzysty. Jestem przekonany, że będąc drugą osobą w naszym państwie dobrze będzie wypełniał swoje obowiązki wobec Ojczyzny i jej obywateli.

Panie Marszałku!

Dla nas dodatkową satysfakcją jest oczywiście fakt, że jest Pan mieszkańcem naszego miasta i Przemyśl oraz Podkarpacie są szczególnie bliskie Pana sercu. Proszę przyjąć życzenia samych sukcesów w pełnieniu nowej funkcji - niech staną się one źródłem satysfakcji oraz zachętą do dalszej pracy na rzecz Polski, naszego regionu i rodzinnego miasta.

 

Prezydent Miasta

Robert Choma

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl