7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

AMBASADOR KONSUL GENERALNY RP we LWOWIE Z WIZYTĄ u PREZYDENTA PRZEMYŚLA ROBERTA CHOMY

    W dniu 6 września 2005 r. gościem Prezydenta Przemyśla Roberta Chomy był Wiesław Osuchowski Ambasador  Konsul Generalny RP we Lwowie.

AMBASADOR KONSUL GENERALNY RP we LWOWIE Z WIZYTĄ u PREZYDENTA PRZEMYŚLA ROBERTA CHOMY.    Tematem rozmowy było miedzy innymi przekazanie na rzecz Związku Ukraińców w Polsce nieruchomości usytuowanej w Przemyślu przy ul. Kościuszki 5 gdzie mieści się obecnie Narodnyj Dim. Poruszona została również sprawa przekazania nieruchomości, w której mieści się Teatr Wojskowy przy u. Gródeckiej, na rzecz Polaków mieszkających we Lwowie.
    Zarówno Ambasador Konsul Generalny jak i Prezydent Miasta uznali, iż obecnie tworzy się klimat , który pozwoli na definitywne rozstrzygnięcie tej kwestii w sposób zadawalający obie strony.

fot: G.Karnas
KPW UM
Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta


Opublikował:  | Data publikacji: 07-09-2005 11:14
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl