2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Turniej Miast Zumi

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Przemyśla do udziału w rankingu „Turniej Miast Zumi”, organizowanego przez serwis internetowy Zumi.pl należący do Grupy Onet.pl. jest to już 3 edycja turnieju w którym internauci biorą coraz liczniejszy udział, wyrażając tym samym dumę ze swojego miasta i lokalny patriotyzm.

Trzy miasta, które zajmą najwyższe miejsca w rankingu otrzymają 99% rabatu na kampanie promocyjne.  Każde miasto ma szansę na zwycięstwo. 

Internauci po oddaniu głosu na miasto, które wspierają w Turnieju mogą dodatkowo wziąć udział krótkiej sondzie i pomóc wybrać miasta które szczególnie się wyróżniają i zasługują na miano miasta Aktywnego Biznesowo, Ekologicznego, Przyjaznego Turystom oraz bezpiecznego.

Nowością jest Konkurs Fotograficzny dla internautów, którym Zumi.pl daje szansę na pokazanie swojego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na głównej stronie organizatora i staną się nową „tapetą” danego miasta.

Zapraszamy do konkursu na stronie www.turniejmiast.zumi.pl

turniej Miast_przemysl.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl