8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert CHARLI GREEN z zespołem Krzysztofa Pumy Piaseckiego „4SET”.

5 listopada 2015 r. – Zamkowe Teatralia i Zamkowe Wieczory Muzyczne – z cyklu „BARWY BLUESA” koncert CHARLI GREEN z zespołem Krzysztofa Pumy Piaseckiego „4SET”.

W czwartkowy wieczór 5 listopada na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu rozbrzmiewał blues. Swoją wrażliwość muzyczną i niezwykłe umiejętności instrumentalne przemyskiej publiczności zaprezentował amerykański trębacz, kompozytor i aranżer Charli Green. Ten niezwykle charyzmatyczny muzyk urodził się i dorastał w Memphis. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi: Dexterem Gordonem, Benem Websterem, Artem Taylorem czy Lou Bennetem. Obecnie pracuje ze własną orkiestrą The CharliGreen Big Band, dla której komponuje, aranżuje i dyryguje.
W wieczorze z muzyką, która z założenia jest smutna (blues w jęz. ang. oznacza smutek, rozpacz) i która rafia bezpośrednio do serca, Charliemu Greenowi towarzyszył zespół  Krzysztofa Pumy Piaseckiego „4SET” w składzie: Krzysztof Puma Piasecki, Łukasz Gorczyca, Adam Grzelak, Jacek Prokopowicz.
Firmujący zespół swoim nazwiskiem Krzysztof Puma Piasecki to nietuzinkowy muzyk, kompozytor, aranżer, pedagog, jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat '70. Zespół 4SET to wyjątkowy kwartet łączący ze sobą różne bieguny muzycznych doznań. Podparty wiedzą i doświadczeniem lidera z dodatkiem siły i werwy młodszej części bandu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl