OFICJALNE PRZEKAZANIE KARETKI DLA POTRZEB SZPITALA w PRZEMYŚLU

 W dniu 5 września o godzinie 10.30 doszło do oficjalnego przekazania Sanitarki – daru dla potrzeb kolumny sanitarnej przemyskiego szpitala, w ramach partnerskich współpracy pomiędzy Paderborn i Przemyślem.

W obecności Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy i Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu Jacka Mendochy, delegacja z Niemiec przekazała pojazd. Samochód Volkswagen T4 trafił w dniu dzisiejszym w zasoby przemyskiego szpitala, po dopełnieniu wszelkich formalności celnych zostanie przystosowany do użytkowania dla potrzeb placówki medycznej. Pojazd jest wyposażony  w nosze, oraz fotel do przewozu osób, ponadto w pojeździe znajdują się przyłącza do tlenu.

 

KARETKA DLA SZPITALA w PRZEMYSLU  

Sanitarką z Niemiec do Przemyśla przyjechali Pan Dieter Bartha -

I Skarbnik Urzędu Miejskiego w Paderborn, który jest jednocześnie Wiceprezesem Towarzystwa Przyjaciół Paderborn/Przemyśl oraz Pan Helmut Gurok, który jest przedstawicielem Straży Pożarnej w Paderborn.

    Po oficjalnym przekazaniu karetki delegacja udała się z wizytą do Szpitala, gdzie zostali zapoznani z sytuacją oddziału ratownictwa medycznego przemyskiego Szpitala.

Dziś w programie wizyty przewidziano między innymi zwiedzanie miasta , oraz spotkanie z przedstawicielami Przemyskiego Towarzystwa Przyjaciół Paderborn, którego Prezesem jest Pan Leszek Krzywoń.

 

 


RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

 

 

JPGdyplom (56,31KB)

JPGdyplom (27,42KB)

Opublikował(a):  Data publikacji: 05-09-2005 12:32 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 15-02-2008 14:48

Na skróty