18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

AKCJA ZNICZ

Zakończyła się tegoroczna akcja Znicz, która trwała 4 dni. Jak co roku przemyscy policjanci aktywnie włączyli się w działania mające zapewnić bezpieczeństwo w okresie obchodów Święta Zmarłych.
Podczas akcji na terenie miasta i powiatu przemyskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci odnotowali 17 niegroźnych kolizji, w których nikt nie ucierpiał. Ponadto policjanci zatrzymali 3 kierujących pod wpływem alkoholu.
Funkcjonariusze byli obecni na ulicach powiatu i miasta, zwłaszcza na trasach wylotowych i wlotowych do Przemyśla. W tym czasie skontrolowali kilkuset kierujących pojazdami.
Policjanci zwracali szczególną uwagę na prędkość z jaką poruszali się kierowcy, na stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci. W czasie pełnienia służby wykorzystywali policyjne wideorejestratory, radarowe mierniki prędkości oraz urządzenia do badania trzeźwości, zarówno w oznakowanych, jak i nieoznakowanych radiowozach. We wszystkie dni działań pracowało 196 policjantów wspomaganych przez funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej, Straży Granicznej i Straży Miejskiej.

Ifo. KMP w Przemyślu

Opublikował:  | Data publikacji: 04-11-2015 14:54