2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WYRÓŻNIENIA DLA ZASŁUŻONYCH PRZEWODNIKÓW I PREZYDENTA

   W niedzielę (28 sierpnia) w trakcie Wincentiady na Wzgórzu Zamkowym odbyła się uroczystość uhonorowania zasłużonych przemyskich przewodników PTTK.

    Przewodnicy z kilkudziesięcioletnim stażem: Halina Zasadny, Marian Wiglusz i Ryszard Jóźwik jako pierwsi przemyślanie otrzymali odznaki „Zasłużony Przewodnik PTTK”. Prezydent Przemyśla Robert Choma podziękował wyróżnionym przewodnikom za ich długoletnią pracę i wysiłki na rzecz popularyzacji Przemyśla i rozwoju ruchu turystycznego.
Goszcząca z tej okazji w Przemyślu Przewodnicząca Komisji Przewodnickiej Zarządu Głównego PTTK Elżbieta Strzępek oraz Prezes Zarządu Oddziału PTTK im. dr M. Orłowicza w Przemyślu Dariusz Hop wręczyli prezydentowi Robertowi Chomie „Medal Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego”.
        Reprezentanci PTTK chcieli w ten sposób podziękować prezydentowi za zainteresowanie działalnością i problemami tej najstarszej organizacji turystycznej oraz pomoc udzieloną przemyskiemu Oddziałowi PTTK w prowadzeniu jego statutowej działalności turystycznej i krajoznawczej.

   

  
RAFAŁ PORADA        
Kancelaria Prezydenta Miasta

 

 

 

Opublikował:  | Data publikacji: 29-08-2005 11:14
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl