WYRÓŻNIENIA DLA ZASŁUŻONYCH PRZEWODNIKÓW I PREZYDENTA

   W niedzielę (28 sierpnia) w trakcie Wincentiady na Wzgórzu Zamkowym odbyła się uroczystość uhonorowania zasłużonych przemyskich przewodników PTTK.

    Przewodnicy z kilkudziesięcioletnim stażem: Halina Zasadny, Marian Wiglusz i Ryszard Jóźwik jako pierwsi przemyślanie otrzymali odznaki „Zasłużony Przewodnik PTTK”. Prezydent Przemyśla Robert Choma podziękował wyróżnionym przewodnikom za ich długoletnią pracę i wysiłki na rzecz popularyzacji Przemyśla i rozwoju ruchu turystycznego.
Goszcząca z tej okazji w Przemyślu Przewodnicząca Komisji Przewodnickiej Zarządu Głównego PTTK Elżbieta Strzępek oraz Prezes Zarządu Oddziału PTTK im. dr M. Orłowicza w Przemyślu Dariusz Hop wręczyli prezydentowi Robertowi Chomie „Medal Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego”.
        Reprezentanci PTTK chcieli w ten sposób podziękować prezydentowi za zainteresowanie działalnością i problemami tej najstarszej organizacji turystycznej oraz pomoc udzieloną przemyskiemu Oddziałowi PTTK w prowadzeniu jego statutowej działalności turystycznej i krajoznawczej.

   

  
RAFAŁ PORADA        
Kancelaria Prezydenta Miasta

 

 

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 29-08-2005 11:14 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32

Na skróty