2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogłoszenie o naborze kandydatów – przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków komisji konkursowej oceniających oferty składane w ramach otwartych konkursów ofert w 2015r.

Prezydent Miasta Przemyśla informuje o ogłoszeniu naboru kandydatów spośród przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków komisji konkursowej oceniających oferty składane w ramach otwartych konkursów ofert w 2015r.

W załączeniu ogłoszenie w sprawie naboru oraz formularz zgłoszeniowy:
PDF  Zarządzenie Nr 437/2015 Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 4 listopada 2015 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów – przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków komisji konkursowych oceniających oferty składane w ramach otwartych konkursów ofert w 2015 r.
DOCXFormularz zgłoszenia na członków komisji konkursowych (wersja word).docx
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl