-1.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Krzysztof Iwaneczko - przemyski talent The Voice Of Poland 2015

W takich chwilach jak dzisiejsza, kiedy jeden z naszych mieszkańców prezentuje swój ogromny talent muzyczny, jestem dumny ze swoich mieszkańców a zwłaszcza z tego młodego człowieka.

W dniu dzisiejszym mam poczucie dobrze spełnionej misji jaką pełnimy dla Państwa, mam przekonanie, że w dalszym ciągu musimy nastawić się na kształcenie młodego pokolenia, bo to w nich jest przyszłość nas wszystkich.

Podkreślić w tym miejscu trzeba, iż na osiągnięcia tych młodych ludzi składa się wspólna praca ich samych, jak i ogromna pomoc ze strony opiekunów i rodziców. Nie wystarczy mieć talent, trzeba go odkryć i pozwolić mu się rozwijać.

Gratuluję, że na swojej drodze życiowej natrafiacie na osoby, które was odkrywają i które dają wam się rozwijać. Macie obok siebie tych, którzy chcą wspierać edukacje dzieci i młodzieży. Cieszę się, że wy, przemyskie talenty zadajecie kłam tezie, że żeby być kimś, trzeba pochodzić z wielkiego miasta lub z wielkiego regionu. Dowodzicie, ze miasto Przemyśl ma przyszłość i leży ona w was.

Proszę  wszystkich mieszkańców o głosy za naszym rodzimym talentem już w najbliższą sobotę.

Krzysztof Iwaneczko - Urodzony w Przemyślu. Tu się wychował i ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie fortepianu. Studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Komponuje oraz pisze teksty z przeznaczeniem na solową płytę.

Prezydenta Miasta

Robert Choma

iwaneczko.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl