2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kwesta na rzecz cmentarza w Mościskach

Stowarzyszenie Przyjaciół Mościsk i Kresów Wschodnich w Przemyślu po raz kolejny przystąpi do kwesty na rzecz cmentarza starego polskiego w Mościskach, na którym spoczywają m.in. powstańcy oraz żołnierze polegli w obu wojnach światowych. Celem wykonywanych prac remontowo-konserwatorskich jest ochrona i zachowanie zabytkowych nagrobków, dbanie o dziedzictwo narodowe, pomoc Polakom mieszkającym w Mościskach i okolicach.
Zwracamy się do wszystkich osób odwiedzających w dniach 31.10.2015 - 02.11.2015 r. Cmentarz Główny i Zasański, zwłaszcza tych, którym Kresy są szczególnie bliskie, o hojność i o wsparcie naszych działań.

Z poważaniem

Tadeusz Król
Prezes Stowarzyszenia

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl