12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SZLACHETNA PACZKA 2015 po raz kolejny w Przemyślu!

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w  bieżącym roku ponownie w naszym mieście ruszyła ogólnopolska akcja SZLACHETNA PACZKA 2015. Chcemy pokazać, że nie jest nam obojętny los potrzebujących rodzin z naszego miasta.

W poprzednich latach do zbiórki włączyli się m.in. Prezydenci Miasta wraz z pracownikami urzędu, Prezesi spółek i Radni Rady Miejskiej.  Z zebranych pieniędzy pracownicy urzędu zakupili dla najbardziej potrzebujących rodzin niezbędne artykuły codziennego użytku. Podczas wcześniejszych zbiórek w naszym mieście oraz powiecie przemyskim nie było rodziny, która by nie została obdarowana paczką od darczyńców. To dzięki Wam moi drodzy Święta Bożego Narodzenia dla tych osób były radosne, a My udowodniliśmy, że potrafimy się zjednoczyć we wspólnym celu jakim jest pomoc w trudnym momencie życia.  

W Przemyślu i nie tylko na naszą pomoc czeka wiele rodzin. W tym roku znowu pokażmy naszą wrażliwość i serce, nie bądźmy obojętni na los drugiego człowieka. Kochani liczymy na dowolne datki, przyda się każda przysłowiowa złotówka.

Jeśli zdecydujecie się na pomoc, pieniądze prosimy przekazać do Wolontariusza Szlachetnej Paczki Elżbiety Dobrowolskiej – pracownika Kancelarii Prezydenta Miasta lub Olgi Buchtalarz – pracownika Wydziału Organizacji Kadr i Kontroli w terminie do końca listopada 2015r.logo_szlachetna_paczka.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 28-10-2015 15:56