4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„MANHATTAN” JUŻ NIE FUNKCJONUJE

    Tylko do 31 grudnia 2004r. funkcjonowało targowisko na Placu Rybim w Przemyślu zwane popularnie „Manhattanem”. Po wielokrotnym przedłużaniu pozwoleń na handel w tym miejscu ostatecznie zgodnie z decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego musiała ona zostać zakończona.

   Już od kwietnia 2004r. handlujący w tym miejscu kilkakrotnie informowani byli o ostatecznym zakończeniu funkcjonowania targowiska i o możliwości przeniesienia działalności w inne miejsca – m.in. na „Zielony Rynek”. Część osób skorzystała z tej oferty.
   W najbliższych dniach dojdzie do demontażu stojących jeszcze budek, a opróżniona część Placu Rybiego zostanie przeznaczona na poszerzenie istniejącego tam parkingu. Pozwoli to na utworzenie ok. 40 nowych miejsc parkingowych.

WITOLD WOŁCZYK
BIURO PREZYDENTA MIASTA

Opublikował:  | Data publikacji: 06-01-2005 10:48
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:48
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl