2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski.

9 października br. w Sali Konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej odbyło się sprawozdawczo-wyborcze XXVIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski. Prezydent Miasta Robert Choma ponownie został wybrany do Zarządu Stowarzyszenia.

Przewodniczącym Stowarzyszenia na kolejna kadencję został wybrany w tajnym głosowaniu Kazimierz Barczyk - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego, wybrano także  19-osobowy Zarząd i 7 osobową Komisję Rewizyjną Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski. W pierwszej, uroczystej części odbyła się Konferencja pt. „Polityka społeczna, prorodzinna i senioralna" z udziałem Władysława Kosiniak-Kamysza Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

SGiPM.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl