-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Lokalny Fundusz Pożyczkowy „Samorządowa Polska”

 

Lokalny Fundusz Pożyczkowy „Samorządowa Polska” Przemyśl Sp. z o.o. jest samorządową instytucją finansową, której zadaniem jest oferowanie miejscowym przedsiębiorcom pożyczek mających pomóc im w rozpoczęciu i rozwijaniu działalności oraz osiąganiu sukcesów w biznesie.

LPF Przemyśl należy do ogólnopolskiej sieci działającej w ramach struktur Programu „Samorządowa Polska”, która dystrybuuje produkty finansowe, pochodzące przede wszystkim ze środków unijnych, tworząc sprawny i jednolity mechanizm wsparcia MŚP. Samorządowy kapitał i inicjatywa Prezydenta Miasta Przemyśla, gwarantuje stabilność całego procesu finansowania przemyskich firm.

Wyróżnikiem produktów pożyczkowych dystrybuowanych w LFP Przemyśl są m.in.: atrakcyjne i konkurencyjne oprocentowanie – nawet od 2 proc. w skali roku, niskie koszty uzyskania pożyczki, elastyczne formy zabezpieczeń oraz profesjonalna pomoc i doradztwo. W ofercie znajdują się także produkty dedykowane osobom dopiero zamierzającym rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Więcej o programie „Samorządowa Polska” na stronie: www.samorzadowa-polska.eu

 

Zachęcamy do kontaktu:

Piotr Kazienko

Prezes Zarządu Lokalnego Funduszu Pożyczkowego „Samorządowa Polska” Przemyśl Sp. z o.o.

tel: 535 600 996

e-mail:

 

Zadzwoń, przyjdź i dowiedz się więcej!

 

3 pytania o Lokalny Fundusz Pożyczkowy „Samorządowa Polska” Przemyśl do Pana Roberta Chomy, Prezydenta Miasta Przemyśla

 

Panie Prezydencie, czy Lokalny Fundusz Pożyczkowy w Przemyślu działa, są pożyczki dla przedsiębiorców?

Lokalny Fundusz Pożyczkowy „Samorządowa Polska” działa w Przemyślu już od 3 miesięcy. Jest to miejsce stworzone z myślą o przedsiębiorcach i prowadzone przez przedsiębiorców. Chcę zerwać z przeświadczeniem, że pożyczki dla przedsiębiorców są drogie, trudnodostępne. Oferujemy u nas kompleksową pomoc i wsparcie w przygotowaniu całej dokumentacji, pomagamy przygotować wniosek, wypełnić, jak również napisać biznes plan. Myślę, że to jest bardzo istotna kwestia szczególnie dla tych osób, które po raz pierwszy ubiegają się o finansowanie swojej działalności ze środków zewnętrznych i boją się, że nie mogą nie sprostać formalnościom. My ich przez ten cały proces profesjonalnie przeprowadzimy.

 

Kto może ubiegać się o pożyczki w Lokalnym Funduszu Pożyczkowym w Przemyślu? Są jakieś preferowane branże?

O pożyczkę może ubiegać się każdy przedsiębiorca czy to już prowadzący działalność czy dopiero chcący rozpocząć przygodę ze swoim własnym biznesem. Nie ma tutaj preferowanych branż, istotne jest aby pożyczka przyczyniała się do rozwoju firmy, a finansować można cele inwestycyjne i obrotowe, niezależnie od rodzaju czy profilu prowadzonej działalności gospodarczej. Dodam, że oferta pożyczkowa jest naprawdę atrakcyjna dlatego warto się nią zainteresować. W Urzędzie Miasta w Biurze Obsługi Inwestora znajduje się Punkt Informacyjny, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu, gdzie wystarczy zostawić swoją wizytówkę, a w ciągu 24 godzin umawiane jest spotkanie konsultacyjne.

 

Powiedział Pan, że Lokalny Fundusz Pożyczkowy „Samorządowa Polska” Przemyśl Sp. z o.o. prowadzony jest przez przedsiębiorców…

Tak, prezesem LFP w Przemyślu jest Pan Piotr Kazienko, lokalny przedsiębiorca, doskonale zorientowany w finansowych meandrach pożyczek, w szczególności dla mikro, małych i średnich firm. Potrafi rzeczowo doradzić, przeprowadzić przez cały formalny proces, odpowie na najbardziej skomplikowane i trudne pytania. To właściwa osoba na właściwym miejscu, myślę że przemyscy przedsiębiorcy szybko znajdą z nim wspólny język. Dlatego też gorąco zachęcam do kontaktu z Panem Piotrem wszystkich, którzy są zainteresowani pożyczką z naszego LFP dzwonić pod numer telefonu 535 600 996 lub piszą na e-mail: .

Opublikował:  | Data publikacji: 16-10-2015 14:33
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 30-10-2015 14:06