5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Znicze na Kresy.

Stowarzyszenie Pamięci Polskich Termopil i Kresów w Przemyślu i Klub Inteligencji Katolickiej w Przemyślu zapraszają do udziału w zbiórce Zniczy na Cmentarz Obrońców Lwowa i na Kresy.

Przyjmujemy wpłaty od osób prywatnych i stowarzyszeń z dopiskiem „Znicze na Kresy”, na konto:PBS O/Przemyśl,  Nr 82 8642 1155 2015  1509  6119 0001. Zakupione w hurtowni  znicze -  24 pażdziernika brr. przekażemy Polskiemu Towarzystwu Opieki nad Grobami Wojskowymi we Lwowie. Wykaz dokonanych wpłat, zakupionych i przekazanych zniczy, podobnie jak w roku ubiegłym przekażemy drogą internetową.

Informacja tel. 608-611-549

 

                                                                        Z kresowym pozdrowieniem,

Stanisław Szarzyński

Prezes Stowarzszenia Pamięci Polskich Termopil i Kresów w Przemyślu

Klubu Inteligencji Katolickiej w Przemyślu

zbiórka_zniczy.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl