2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert „ŻYCIA GARŚĆ” - Anna Jantar w piosenkach i wspomnieniach.

23 października 2015 r. /piątek/, godz. 19.00 – sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego.

Spektakl muzyczny poświęcony jednej z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Piosenki artystki w nowoczesnych aranżacjach przeplatanych wspomnieniami, anegdotami i poezją w wykonaniu znanych trójmiejskich artystów. Pomysłodawcami i twórcami koncertu jest aktorskie małżeństwo - Beata Buczek- Żarnecka i Mariusz Żarnecki. Obdarzona ciepłym głosem aktorka śpiewa znane i mniej znane przeboje Anny Jantar. Mariusz Żarnecki, jako narrator, przybliża postać artystki. Towarzyszy im zespół „Made in Heaven” w składzie: Hubert Świątek – klawisze, Adam Zagrodzki - perkusja; Tomasz Przyborowicz - gitara basowa; Mariusz Świątek - saksofony.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sklepie „Musicland” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 i na godzinę przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl