2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Życzenia na Dzień Edukacji Narodowej.

Szanowni Państwo, drodzy nauczyciele i pracownicy przemyskiej oświaty,

Trudno wyrazić słowem wdzięczność, którą każdy z nas nosi w sercach za lata spędzone w szkole. Pamięć o wspaniałych pedagogach pozostaje w nas na zawsze i jestem przekonany, że tak będą wspominać swoich opiekunów dzisiejsi uczniowie przemyskich szkół. Wyrażam swój szacunek dla byłych i obecnych nauczycieli, którzy swą wiedzę, talent, życiową mądrość i siły poświęcają najszlachetniejszej misji, jaką jest ich zawód. Doceniając ten trud i rozumiejąc problemy przemyskiej oświaty, życzę Państwu i sobie osobiście, żeby obecny rok był ostatnim, w którym przeżywa ona trudności finansowe.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom i pracownikom oświaty składam najlepsze życzenia – sukcesów w pracy i satysfakcji z osiąganych wyników, spełnienia osobistych planów i zamierzeń.

 

Z poważaniem

Robert Choma

Prezydent Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl