18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Na rajdzie z Młodzieżowym Domem Kultury.

Chociaż zazwyczaj jesienna aura nie zachęca do wyjścia z domu, to uczestnicy ostatniego pieszego rajdu organizowanego w sobotę, 3 października przez Młodzieżowy Dom Kultury mieli szczęście do słonecznej, ciepłej i bezwietrznej pogody.

O dosyć wczesnej porze ponad dwudziestoosobowa grupa ruszyła w kolejny już w tym roku pieszy rajd po okolicach Przemyśla. Zbiórka była jak zwykle przy Młodzieżowym Domu Kultury. Na miejsce rozpoczęcia właściwej trasy w Rokszycach wszyscy dojechali autobusem. Początek właściwej trasy był dopiero kilkanaście kilometrów za miastem. Początkowa część zaplanowanej trasy prowadziła ciągle pod górkę, jednak zmęczenie dało znać dopiero w ostatnim etapie. Na koniec nie mogło zabraknąć ogniska z kiełbaskami. W tym roku to już ostatnie wyjście w teren, jednak na wiosnę MDK planuje kolejne trasy.  Zapraszamy wszystkich chętnych.

Rajd_MDK_1.jpeg

Rajd_MDK_2.jpeg

Rajd_MDK_3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl