24 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ranking „Wspólnoty” – Przemyśl na pierwszym stopniu podium.

W trakcie odbywającego się w Katowicach (1-2 października) XIII Samorządowego Forum Kapitału i Finansów wręczono nagrody przyznane w najnowszym rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”. Tym razem ranking podsumowywał wydatki samorządów ze środków unijnych w latach 2004-2014 i miło nam poinformować, że Przemyśl zajął I miejsce w kategorii miast na prawach powiatu!

W trakcie wieczornej Gali Inwestorów Samorządowych pierwszego dnia Forum, dyplom za zajęcie I miejsca dla Przemyśla odebrała Naczelnik Wydziału Rozwoju Inwestycji Funduszy Zewnętrznych Beata Bielecka. Drugim rankingiem, którego wyniki ogłoszono tego wieczoru były „Wydatki inwestycyjne na infrastrukturę techniczną”.

Gala Katowice_m.jpeg

Gościem specjalnym był Benjamin Barber filozof polityczny i politolog amerykański.  Był wykładowcą akademickim i doradcą różnych polityków z Ameryki i z całego świata - między innymi Billa Clintona i Howarda Deana. Obecnie pracuje na stanowisku starszego pracownika naukowego w Center on Philanthropy and Civil Society W Graduate Center przy City Uniwersity of New York.

Imprezę zorganizowało Municipium SA – wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego “Wspólnota”. W tym roku Partnerem–gospodarzem było miasto Katowice.

dyplom_Wspólnota.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 02-10-2015 16:08
Modyfikował: Rafał Porada | Data modyfikacji: 06-10-2015 14:21